Конференц-зал

Конференц-зал

Раді повідомити Вам, що один з кращих готельних комплексів Києва-готель "Вісак" -крім комфортабельних номерів, чудової кухні і цікавого дозвілля надає своїм клієнтам і конференц-сервіс. Ми завжди готові допомогти Вам з організацією різних заходів, а наш просторий, світлий конференц-зал з елегантним інтер'єром прекрасно підійде як для ділових зустрічей, так і для веселих сімейних урочистостей.

Детальніше про конференц-сервіс готелю " Вісак»

Якщо ви готуєтеся до важливого заходу, надайте організаційні клопоти нам. Конференц-сервіс готелю передбачає комплексне обслуговування, тому у нас ви можете провести презентацію, прес-конференцію, корпоративну вечірку, майстер-клас, святковий банкет або весільне торжество.

Для невеликих заходів до 50 осіб підійде Конференц-зал площею 80 кв.м. оренда конференц-залу, який розташований на першому поверсі готелю можлива в будь-який зручний для Вас час. Залежно від розстановки меблів, що диктується характером заходу, в ньому можна розмістити від 20 до 50 осіб. Конференц-зал має систему кондиціонування, що забезпечує максимальний комфорт. У залі невелика сцена, а також можливість підключення до бездротової мережі Інтернет. 

Для семінарів, тренінгів і майстеркласів до 160 чоловік підійде актовий зал, розташований на третьому поверсі готелю Вісак. Сидіння в залі зафіксовані, тому розстановка крісел можлива тільки театром.

Для заходів, що мають на увазі один круглий стіл можна порадити ВІП-зал місткістю до 20 осіб або бізнес кімнату до 8 осіб.

Для учасників будь-яких заходів, що проводяться в конференц-залі готелю, передбачено ресторанне обслуговування. Так гостям пропонується кілька варіантів обіду, бізнес-ланчі, фуршети або кава-брейки. У меню-страви української, а також європейської кухні.

Використання звукового обладнання у вартість оренди не входить, проте таку послугу ми можемо надати додатково. Також під запит надається фліпчарт, екран. Ще один важливий момент, передбачений умовами оренди залів готелю Вісак-надання парковки і послуг всім учасникам заходу. 

Готель "Вісак" гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Будемо раді зустрічі!

Loading...

Подождите
идет загрузка